Kodu » Reisima » 4 põhjust, miks naistele on oluline üksi reisida

4 põhjust, miks naistele on oluline üksi reisida

Enamik meist ihkab kogemusi, mis vürtsitavad meie elu, panevad hinge tantsima rõõmuga, rikastavad meie elu ja vabanevad igapäevase elu kintsudest. Reisimine pakub kõike seda ja palju muud. See muudab meie tuuma ja aitab meil õppida iseendast uusi asju, millest me kunagi ei teadnud, et nad meist osa saavad. Kuid ükskõik kui põnev või seikluslik see ka ei tundu, kõhklevad paljud meist üksi reisides. Meil on pikk nimekiri põhjustest, mille anname endale ja teistele ümber, miks paljudel eeldustel, mida meie ühiskond on meile toitnud, pole naistel üksi reisimine ohutu.

Vaadakem siis üle meie veendumused ja heidame pilgu kõigile põhjustele, miks peaksite üksi reisima:

1. See aitab teil iseseisvuda

Reisimine aitab teil iseseisvamalt ja vastutustundlikumalt, kuna olete ainus, kes teeb kõik otsused selle kohta, kus ööbida, mida süüa, millistes kohtades kellelegi lootmata. Olete üsna sõna otseses mõttes oma universumi kuninganna ja nende paar päeva teie elu ainus otsustaja. Samuti õpid oma vaistu usaldama ja oma otsustusoskust parandama.

2. Saate teada, et maailm pole nii hirmutav koht

Omaette tegutsedes näete, et enamik seal elavaid inimesi on sõbralikud ja valmis aitama. Peate lihtsalt õppima inimesi usaldama ja olema avatud. Nüüd ma ei palu teil olla naiivne ja usaldada pimesi kõiki, vaid usaldage oma instinkte ja proovige mitte vaadata kõiki kahtlustava pilguga. See muudab teie reisielamuse palju lõbusamaks ja nauditavamaks.

3. See laiendab teie silmaringi

Reisimine aitab teil maailma näha teistsugusest vaatenurgast. Saate kogeda erinevaid kultuure, kohtuda igasuguste inimestega ja proovida uusi kööke, mis avardavad teie maailmavaadet ja panevad teid mõistma, et maailmas on midagi palju enamat, kui olete teadlik ja et elu on palju enamat kui lihtsalt töö, suhted, teie väljakutsed ja probleemid.

4. Reisimine aitab teil mugavustsoonist välja tulla

Ainuüksi reisimine sunnib teid turvavõrgust välja minema, oma piiridest kaugemale jõudma ja nägu vaatama. Võite märgata, et tegelikult on reisil mugavustsoonist lihtsam lahkuda, kuna olete seda seiklus- ja eufooriatundest nii läbi põlenud.

Mida te siis ootate, et sealt välja pääseda ja haarata kinni igast võimalusest, mis võimaldab teil reisida ja maailma näha ainult muutuste pilguga. Usu mind, kui ütlen, et see muudab sinu usu tuuma. Nagu püha Augustinus ütleb, „Maailm on raamat ja need, kes ei reisigi, loevad ainult ühte lehte . ”