Kodu » Ilu » 5 ilunippi nahale, juustele ja küüntele

5 ilunippi nahale, juustele ja küüntele

Lisateave 5 ilunipi kohta, millest on kasu nii meestele kui naistele. Kas soovite suurepärast nahka? Pehmed juuksed? Terved küüned? See on kõik siin.

1. Koorige nahka

Alustades esimesest viiest ilu näpunäited: koorige vähemalt kolm korda nädalas. Kord päevas on veelgi parem, eriti kui teie nahk on liiga kuiv. Koorimisprotsess eemaldab naharakkude surnud kihid ja annab teie värskele, niiskele nahale võimaluse hingata, samuti laseb niisutaja hiljem paremini imenduda. Teie naha õlinäärmed ei jõua naha välimiste surnud kihtideni, seega on kõige parem koorida ja lasta õlidel elavad naharakud looduslikult hüdreeruda.

2. Niisutage ja kaitske oma küüsi

Kuivade, rabedate küünte korral hõõruge küüntele vaseliini või paksu kreemi, et hoida küünte ümber ja all niiskust. Kui teete seda enne magamaminekut, libistage enne magamaminekut õhukesed puuvillased kindad kätele.

Kandke vinüülkindaid iga kord, kui pesete nõusid või teete muid majapidamistöid, mis nõuavad käte kastmist veega. (Parim on vinüül, kuna küüneprobleemidega inimestel on tavaliselt nahka, mis on kummi suhtes tundlik.) Ja vältige atsetooni või formaldehüüdi sisaldavaid poleerimisvahendeid. Nad kuivavad kohutavalt küünteni. Kasutage selle asemel atsetaadipõhiseid eemaldusvahendeid.

3. Vältige naha hävitajaid

Kõrvaldage need kolm ebatervislik harjumused: suitsetamine, salongi parkimine ja päevitamine. Kuigi osa päikesevalgust on ok, kandke kindlasti SPF-i ja vältige pikaajalist päikese käes viibimist. Arstid nõustuvad, et kõik need kolm tegurit võivad olla teie nahale äärmiselt kahjulikud ja avaldada sekundaarset mõju, mis võib potentsiaalselt eluohtlikuks osutuda.

4. Pange munad juustesse… Jah, munad

Segage üks muna väikese koguse šampooniga, kandke viis minutit juustele ja loputage korralikult. See “šampooni omlett” aitab toita juuste valku.

5. Pese oma nägu looduslike toodetega

Meie viimase ilunipi jaoks: puhastage oma nägu ja kael loodusliku külma kreemiga ja loputage kaks korda päevas roosiveega glütseriiniga, et eemaldada nahka kahjustavad saasteained.