Kodu » Auto » 5 autosoojendavat lisavarustust talveks

5 autosoojendavat lisavarustust talveks

5 lisavarustust auto soojendamiseks sellel talvel

Hämarad tingimused ... libedad, jäised teed ... vähe tundi päevavalgust ... Tõepoolest pole lõpp väljakutsetele, mida pakub talvine sõitmine Kanadas ja see, kui näete hingeõhku, kui ootate igal hommikul akende sulatamist, ei aita olukord kindlasti kaasa. Kui tööle hakkamise ajaks ikka värisete, kaaluge nende temperatuuri tõstmise lisamist auto lisavarustus täna oma sõidukisse.

1. Kaugkäivitaja

Kas poleks tore hüpata autosse, mis on sama tobedalt soe kui maja, mille just jätsite? Kaugkäivituse starteriga (millest paljusid saab nüüd nutitelefonist juhtida) saate seda teha, vabastades auto siseruumides asuvatest mugavustest mõne minuti jooksul pärast kavandatud lahkumist. (Peate ikka lume katuselt maha pühkima, kuid vähemalt selleks ajaks on töö tehtud.) Hubane interjöör on teil olemas.)

2. Soojendusega auto roolirattad

Kena nahksõidukindade paar võib teile tagasi maksta 100 dollarit, kuid umbes sama hinnaga võite chilli täielikult roolilt välja võtta. Võite leida mitmesuguste värvide ja suurustega soojendusega auto rooliratte katteid, nii et nende leidmine oma auto salongi sobivaks ei tohiks olla keeruline. Kui see libistada, imestate, miks te üldse ilma selleta sõitsite.

3. Auto esiklaasi jääsulam

Külmunud esiklaas võib teie sõidu ootamatult peatada. Lõppude lõpuks ei saa te sõita, kui te ei näe. Esiklaasi jääsulataja purki investeerimine on suurepärane viis tee puhastamiseks ja sõitmise ohutumaks muutmiseks.

Esiklaasi jääsulataja kasutab spetsiaalset vedelikku jää eemaldamiseks esiklaasilt kiiresti ja ohutult. (Järgmisel korral, kui tööl hiljaks jääte, pole enam vaja jääkaabitsaga segada ega krediitkaarti oma rahakotist välja tõmmata.)

4. Soojendusega turvatooli katted

Kui sinu auto või veoauto nahk- või vinüülistmed, teate, kui kohutavalt külma võivad nad talvel saada. Selle asemel, et enne istumist end kamandada, soojendage asju oma sõidukile mõeldud soojendusega istmekatetega. Need pole mitte ainult kulutõhusad alternatiivid kallitele sisseehitatud soojendusega istmetele, vaid on hõlpsasti saadaval ka erinevates autokauplustes ja veebipoodides.

5. Käesoojendajad

Kindadega sõitmine võib hoida käed soojas, kuid see lisakangakiht võib häirida teie võimet rooli haarata. Kiire ja odava lahenduse saamiseks kaaluge käesoojendite komplekti hoidmist autos. Kõik, mida peate tegema, on pakendi avamine ja soojendite hoidmine käes või minut või kaks. Intensiivne kuumus ajab külmavärina eemale ning hoiab käpad ülejäänud pendelrännaku korral soojas ja röstsena.