Kodu » Ilu » 5 tervislikku fakti tervisliku jume jaoks

5 tervislikku fakti tervisliku jume jaoks

Alates muinasjuttudest kuni tänapäevaste moe- ja meelelahutusikoonideni on hõõguv nahk ilu kindel eeldus ja olenemata teie vanusest pole sellel suurt tähtsust. Tervena kehana vajame me kõik, aga kui palju saavad tervisliku jume, seda vähem meist. Sellel jooksuajal ignoreerime alati mõnda head fakti, mis suurendavad ka meie dieeti ja jumet. Kuna pole ühtegi toitu, mis hoiaks teid eemal kogu pimedusest, kuid on olemas mõned toidud, mis hoiavad teid aktiivsena ja annavad teile soodsa jume.

Siin on mõned tervislikud joogid tervisliku jume kohta:

  1. Puuviljad ja köögiviljad

Mida sööd? On tervise jaoks peamine punkt, kuid tegelikult ei mõelda seda. Peaksite neid julgustama, et peate neid sööma, kuna nad vajavad gradiendiga naha jaoks antioksüdante, mineraale ja vitamiine.

  1. Tee

Akne ja stress käivad sageli teiega koos. Seega tuleks valida kas kummel või piparmünt, mis on tõestatud, et aitab võidelda stressiga. Seega eelistage rohelise teega, mis sisaldab rohkem antioksüdante.

  1. Apteegitill

Just antioksüdantide rikas juur sisaldab kõrgeid antioksüdante, mis annab teile säravama ja õiglasema naha ning hoiab ka teid tervislikumaks. Samuti aitab see nahal vabaneda radikaalidest, mis põhjustab kuivust ja kortse.

  1. Ingver

Kuna see on üks halva tervise vastumürk, kasutasid inimesed seda isegi siis, kui nad kannatasid külma koos väikese meega. Osa dermatolooge eelistab seda, kuna see aitab vähendada mustade punktide teket.

  1. Kurk

See on üks kõrge veesisaldusega köögivilju, mis annab teile kehas suurema koguse vett. Kurk aitab muuta naha õiglasemaks ja siledamaks ning parandab ka nägemist.

Seega on need kõik tervislikud punktid, mis annavad teile ühtlase, särava värvi ja ka näo. Nagu suvedest teame, kannatasid kõik meie nahka mõjutava kaugtulede käes, mis muudavad naha tumedaks ja päevitunud, nii et teie maja poleks endiselt ideaalne - minge lihtsalt välja ja lööge pimedus ülaltoodud punktidega välja.