Kodu » Auto » Üks nädalavahetus koos: 2017 Mercedes-AMG C63 S Cabriolet

Üks nädalavahetus koos: 2017 Mercedes-AMG C63 S Cabriolet

Reisiga I-95 kirdekoridorist ülespoole oma 2017. aasta Greenwichi Concours d'Elegance'i kajastamiseks pidin veenduma, et ma vähemalt mahun sisse. Saabumine ilmastikuga kuuesilindrilisse Honda Accordisse riigi ühte kõige enam külluslikud autonäitused oleksid tõenäoliselt vähemalt mõned inimesed taunimisest vahtima hakanud, nii et te oleksite pidanud mu näole irve nägema, kui Mercedes laenas selle 2017. aasta Mercedes-AMG C63 S Cabriolet minu vankriks.

Kuna 2017. aasta C63 S ühendab AMG saapalaagri elegantsi ja puhast jõhkrat jõudu kokkutõmbunud S63 Cabriolet 'vormiga, lisab see end nende tippudega hea väljanägemisega droptopside loendisse. Vaatamata S-klassi verti hiiglaslikele LCD-ekraanidele, on C63 S kenasti paigutatud ja sellel on ühed parimad ämbrid, mille ma juba mõnda aega hõivasin. Materjalid on tipptasemel ja olenemata olukorrast pakuvad C63 S-i piirded kena varjupaika peaaegu kõige plebi jaoks. Kui peaksin millegi üle kurtma, oleks see keskmise infotainment ekraani paigutamine. Ma ei olnud kunagi disaini fänn ja minu jaoks tundub see järelemõtlemisena.

Matte-mustade, mitme kodaraga AMG-rataste, suuremate õhutõketega eesmises alumises osas ja tugevate kummardustega saabub C63 S peole rohke äärekiviga, kuid pigem klanitud ja peenel, mitte karjuval moel. . Saabudes 2017. aasta Greenwichi Concours d’Elegance'i just I-95 juurest, sai C63 S kindlasti oma osa nutitelefoni kaamerate ajast, alates innukatest noortest entusiastidest kuni vana-aja kollektsionäärideni. See tähendab, et kui mootorist ei piisanud, et juba minu saabumisest teada anda.

Kui AMG C-klass esmakordselt kohale jõudis, oli see loomuliku õhutõmbamisega sisseehitatud kuuega. Selle arenedes kasvas see, et pakuti kuue- või kaheksalindrilisi silindreid, kusjuures kõige uuem ja parim kasutati müristavat oho. AMG GT S-st otse tõstetud kahe turboga 4,0-liitrine V-8 sportlik võimsus 503 hobujõudu ja pöördemoment 516 naela (ft), mis on hea 0–60 aja jooksul vaid 4,1 sekundit. Kui olete kunagi tahtnud teada, mis tunne on kelguhaaval kiirenduse jaoks, on hea koht alustamiseks C63 S-i turbo lag-free metsik kiirendus. Parema jala paindumise korral tahavaatevaate vaatepildi jaoks midagi lihtsat pole võimalik muuta.

Seitsmekäiguline topeltsiduriga AMG SPEEDSHIFT hammasratta vahetuslüliti pakub ilusti gaasipedaaliga sobitatud käiguvahetusi, mille juhtimine on teie käsutuses roolirattale paigaldatud mõlavahetite abil. Ehkki linnast pisut jube, pakub see kast täiuslikku tõusu ja kiiret allakäiku. Sõltumata režiimist, sõltuvalt auto juhi valitavatest profiilidest (Mugavus, Sport, Sport +, Sõit, Individuaalne), on V8 jõuallikas alati olemas, et põletada nii palju süsivesinikke kui soovite.

Mugavus lõdvestab auto kõige uimasemas olekus, seades AMG Ride Controli kõige pehmemasse asendisse, heitgaasi kõige vaiksemaks ja gaasipedaali kõige lahedamaks. Võimsus on endiselt olemas, kui teil seda vaja on, kuid varjatud viisil. Sõit teeb ka suurepärase töö enamiku tee ebatäiuste silumiseks ilma tunde ohverdamata. Sporti või Sport + kaasamine jäigastab vedrustust, kiirendab käiguvahetust ja hoiab neid kauem, helendab heitgaase ja kiirendab gaasipedaali. Pange see võistlusrežiimi ja C63 S läheb täielikult sisse Messerschmittiga.

Mootor praguneb ja põrkub ülekäigul, kui see pöördub, ja lõõtsub igasuguse drosseli all. Erinevalt Jaguari F-Type lõhestavast, ülitugevast V8-helist kutsub C63 S baritoni möirgama.

Kuid C63 S Cabriolet pole ilma probleemideta. Katuse eemaldamine sõidukilt kahjustab konstruktsiooni jäikust, nõudes inseneridelt šassii tugevdamist. See suurendab kaalu lisaks kokkupandava katusemehhanismi lisaraskusele. Vaatamata jäigastuskatsetele avaldub C63 S ðassiil endiselt pisut korpuse värisemist, mille tulemuseks on šassii järsk painutamine karedate pindade kohal. Selle tagajärjel värisevad autoosad nagu roolisammas ja armatuurlaud üle muhkude. See põhjustas ka C63 S-salongi ülaosast alla kiskumisi ja kõristusi.

Teine negatiivne külg on vähem etteaimatav käsitsemine. Täiendavate šassii painduste ja raskuse tõttu võib täieõiguslik sõitmine olla pisut käputäis ja tunde tekitav. Kuid efekte märgatakse alles siis, kui keegi tõukab C63 S-i üle seitsme kümnendiku. Laske C63 S-il end hammustada ja šassii painduvuse tõttu on taastumine pisut keerulisem. Õnneks hoiab stabiilsuskontroll teid teel. Lülitage aga mõni juhi abi välja ja parem, kui olete mäng.

Siis on hind. C63 S algab 80 850 dollarist, mis on selle autokoguse keskmine hind. Kuid nagu testitud, on see konkreetne auto ääreni täis ja see purustab 100 000 dollarit. Mõne jaoks on see palju tainast vaid C-klassi jaoks. Kuid see ei oleks lihtsalt tavaline C-klass, vaid 100 800 dollarit väärt AMG-ga modifitseeritud C-klass. Ja kokkuvõttes saate väga palju autot 100 800 dollarit.