Kodu » Auto » Teostatud tehnoloogid: uurida 2019. aasta Audi A8 lahedat tulevikutehnikat

Teostatud tehnoloogid: uurida 2019. aasta Audi A8 lahedat tulevikutehnikat

Meie nimi lubab hoida teid kursis sellega, mis nüüd, mis uut ja mis edasi saab, autoäris. Meie trendi- ja tehnoloogialehed pakuvad kristallkuuli / tarot-kaardi ennustust selle kohta, kui imeline mootorratas tulevikus võiks olla. Siis langeb meie kartmatute ennustuste tõestamiseks või ümberlükkamiseks tavaliselt luksuslike lipulaevade sedaanid, näiteks 2018. aasta Audi A8 L. See kaalub meie ennustusi SAE 3. taseme autonoomsuse, aktiivsete elektrisuspensioonide, 48-voldise elektriarhitektuuri ja segamaterjalist kerekonstruktsioonide kohta ning pakub selliseid, mida me pole veel kaalunud, näiteks laserskannerid, laserkeevitus ja viimane aga kindlasti mitte vähem - jalgade massagerid! Vaatame lähemalt, millist tipptehnoloogiat Audi esitleb järgmisel suvel.

Mitu lugu oleme autonoomia osas teinud? Nüüd väidab Audi, et tema A8 on esimene tooteauto, mis on loodud võtma endale täieliku vastutuse kiirenduse, pidurdamise ja ise juhtimise eest. Suur tärn number üks: see juhtub ainult jagatud maanteedel liiklusummikutes kiirusega alla 37 miili tunnis ja see ei muuda sõidurada. Kaamera jälgib, et veenduda, kas juht on võimeline juhtimist 10 sekundi jooksul taastama, kui andurid tuvastavad liikluse kiirendamise või kohustusliku rajavahetuse - nii et ei tohi ronida tagurpidi, et filme vaadata ja jalad hõõruda! Kui juht ei võta kontrolli, peatub auto sõidurajal, kutsub abi ja loob uue liiklusummiku. Tärn nummer zwei: Traffic Jam Pilot ei pakuta turule laskmisel USA-s ega paljudes teistes ülemaailmsetes jurisdiktsioonides, kus endiselt kehtivad seaduslikud tõkked, kuid Audi usub, et osariigi ja föderaalsed takistused lahendatakse lähiajal.

See on ikka veel suur asi, kuna Audi on investeerinud koondamiskihtidesse, mis on vajalikud kõigis kriitilistes piirkondades. Olukorrast teadlikkus tuleneb tulevikku suunatud kaamera, 145-kraadise tulevikku suunatud laserskanneri, nelja nurga all asuva lähiala radari ja pikema ulatusega võre külge kinnitatud radarianduri ja ultraheliandurite andmete sulandumisest. Pidurdamise liiasuse tagab asjaolu, et stabiilsuskontrolli ja piduri abisüsteemid on iseseisvalt võimelised pidureid käivitama.

See laserskanner on esiteks tooteauto ja hõlmab statsionaarset laserkiirt, mis on suunatud pöörlevale rattale, millel on lamedad peeglid ja mille mõlemad küljed suunavad tala läbi oma 145-kraadise ettepoole suunatud kaare. See asub alumisel iluvõre avaus ja seda puhastab automaatselt pesumasinajuga (tuletades meile meelde, et selle vedelikumahuti täitmine muutub sõites üha kriitilisemaks osaks).

Elektriline aktiivvedrustus

Minu päris esimene tehnoloogiakolonn 2004. aasta detsembris hõlmas elektromagnetilist aktiivvedrustust, millega Bose töötas. See on nii lähedal, kui ükski autotootja on selle ennustuse täitma jõudnud, kuid elektromagnetilised rammid asendatakse elektrimootoriga, mille suurus on igas nurgas väikese generaatoriga. Need ühendatakse vedrustussidemetega nagu aktiivne antireelingud ja need on võimelised sõitma sõidu tasandamiseks iga ratta ülespoole muhku või alla augu sisse. Need elektrimootorid juhivad peamisi keha liikumisi, nagu veeremine, kalle ja sukeldumine, mis lihtsustab õhkvedrudele ja siibritele jäetud töid. Esimesed peavad lihtsalt auto raskust tasandama ja toetama (ühel neljast sõidu kõrgusest), samas kui viimased keskenduvad ratta üksikute liikumiste summutamisele. Drive Select'i dünaamilise režiimi kaasamine pingutab siibreid pisut ja vähendab aktiivse vedrustuse lubatud rulli. Valikuline Audi AI vedrustus lisab A8-le umbes 110 naela.

Iga mootor suunab oma pöördemomendi läbi rihmülekande ja pingelaineülekande ajamiga 200: 1 titaani pöördemomendi torusse, mis omakorda keerab väändevarda ja kangivarre, mis ühendatakse vedrustusega. Pinnalisel teel, mis nõuab pidevat üles-alla liikumist, võivad need mootorid saada maksimaalse võimsuse 2 kW (süsteemi maksimaalne võimsus 7 kW). Iga nurk on võimeline nurka rakendama 811 naela (ft) pöördemomenti (need on Bugatti W-16 pöördemomendid!). Sarnaselt Bose süsteemile taastavad need mootorid energiat tagasiteel allapoole muhku või august üles. See energia ei võta autot üldse, kuid see vähendab süsteemi keskmist energiatarbimist vahemikku 10-200 vatti. Elektripirnide võimsus lubab võluvaibal sõitu!

Edasikaamera skaneerib teepinda 16–66 jalga ette muhkude tekkimiseks, seejärel käsib mootoritel teepinna praktiliselt vaipimiseks vajadusel rattad üles või alla tõmmata või tõmmata. Meile öeldakse, et kui sõiduki kiirus ja teepinna tekstuur saavutavad iga ratta korral neli lööki sekundis või aeglasemalt, on sõidu kvaliteet hämmastav. Kui mootorid hakkavad üle jõu käima, on vahemikus neli kuni kuus lööki sekundis ja võlu lõpeb kõige muu pesemisvõimalusega, jättes tavalise passiivse vedrustuse tunde.

Audi insenerid töötasid välja ja patenteerisid aktiivse vedrustuse Audi AI, nii et nende kaubamärk saab selle kõigepealt puruks, kuid loodavad, et see ilmub uutele Bentley mudelitele nende saabumisel. Oh, ja süsteemil on varrukas üles turvavärin: kui nurgaradariseadmed tunnevad eeldatavat külgkokkupõrget, mis on suurem kui 15 miili tunnis, annavad nad signaali sellel küljel asuvatele mootoritele, et tõsta keha 3,1 tolli, et suunata rohkem lööki sunnib põrandakonstruktsiooni.

48 volti arhitektuur

Paljud Saksamaa ettevõtted käisid 90-ndatel elektrisüsteemi kolmekordse pingega, kuid 2012. aasta novembriks sain aru tööstuse kooskõlastatud jõupingutustest selle neljakordistamiseks. VW Group on juhtinud süüdistust eelmise aasta Bentayga / Q7 platvormiga, tutvustades 48-voldiseid aktiivseid anti-tugivardaid, mida toidab 12-voldine esmane arhitektuur. A8 esitab oma nõude esimese tooteautona, millel on esmane 48-voldine süsteem, mis allapoole muundub 12-voldiseks pirnide, lülitite ja meelelahutuskäigu jaoks. (Enne kui alustate uue A8 pakkumist või nõustute sellega, lugege hoolikalt läbi omaniku käsiraamat.)

See 48-voldine energia annab energiat nii vabatahtliku aktiivvedrustuse kui ka kõigi A8-de hübridisatsiooni osas. Esialgsed 3,0-liitrised turbo V-6 ja hiljem 4,0-liitrised V-8 mootorid on varustatud kompaktse turvavööga generaatori / starteriga, mis võimaldavad energiat edasi-tagasi suunata jõuülekandeseadme ja väikese 48-voldise liitiumioonaku vahel kiirus umbes 12 kW. Tugevam aku ja mootor võimaldavad palju sagedasemat automaatkäivitust / -seisakut kuni 40-sekundilise vaikse purjetamiskiirusega kiirusel 34–99 miili tunnis ja rannikualale peatusest alates 14 miili tunnis. E-troni pistikühendusega hübriidmudel võib lõpuks kohale jõuda palju suurema 14,1 kWh akuga pakiruumi põranda alla, mis võimaldab kuni 31 miili elektritööd nullheitega tsoonides. Mootori ja käigukasti vahele jäetud suurem mootor aitab V-6 turbol kogu süsteemi väljundvõimsust umbes 449 hj ja pöördemomenti 516 naela-jalga. E-troni mudel pakub traadita induktiivset laadimist põrandaplaadiga, mis tõuseb auto poole, et energiat toota 3,6 kW ja 90-protsendise efektiivsusega.

Laserid Galore

Lisaks eelnimetatud vahemiku määramise laserile on A8 saavutanud täieliku tüübikinnituse oma kaugtulelaternate müümiseks, kuid muidugi seetõttu, et meie valitsus kardab tehnoloogiat (või võib-olla soovib meid pimedas hoida), on USA-ga seotud laserid piiratud ulatusega, mis ulatub veidi kaugemale LED-kaugtulede mustrist (Euroopas kahekordistab Laser kaugtulede ulatust). 405-nanomeetrine sinine laserkiir peegeldab helevalgeks muutuvat materjali ja laseriüksus ise on tunduvalt väiksem kui see, mis esmakordselt ilmus Audi R8-le.

Korpuse ja uste keevitamiseks kasutatakse palju uusi lasereid. Kauglaserkeevitust kasutatakse ukse sise- ja väliskesta ühendamiseks aknaavade ümber - see on esimene väidetav maailm. See muudab saadud ääriku väiksemaks, võimaldades suuremaid aknaid ja paremat nähtavust. Laser ise on 71-mikroniline tahke olekuga nähtamatu valguse seade, mis jälgib siinuse lainekuju piki liigendit, aurustades alumiiniumist pealmise kihi ja sulandades selle alumisse kihti liigendis, mis tõenäoliselt ei põhjusta kuuma pragunemist.